Trener Adobe - Paweł Zakrzewski

Paweł Zakrzewski – Trener Adobe

Nazywam się Paweł Zakrzewski i już od wielu lat jestem związany z reklamą, grafiką komputerową, projektowaniem stron internetowych, gier, interaktywnych gadżetów, a także tworzeniem aplikacji na tablety i urządzenia mobilne.

Od ponad 20 lat jako Autoryzowany Trener Adobe prowadzę różnego typu szkolenia dotyczące oprogramowania firmy Adobe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Potwierdzeniem jakości mojej pracy i zaangażowania w rozwój oprogramowania Adobe w 2009 roku zostałem wyróżniony tytułem Adobe Community Expert. Jest to już najwyższy stopień partnerstwa z firmą Adobe.

W 2011 roku program zmienił swą nazwę i od tej pory mam prawo używać tytułu Adobe Community Professional (ACP).  Takie wyróżnienia zobowiązuje naturalnie do stałej pracy nad rozwojem własnych możliwości.

Prowadzę własną firmę – G-media Paweł Zakrzewski, która specjalizuje się w tworzeniu drukowanych oraz interaktywnych form reklamowych, stron WWW, aplikacji na tablety i telefony komórkowe.

Jestem wielkim entuzjasta pracy, ale też aktywnego wypoczynku. Biegam w górskich ultramaratonach, startuję w zawodach triatlonowych i gram w tenisa. Jeśli tylko czas pozwala w gronie kumpli gram na gitarze w zespole No More Jokes.

Trener Adobe – certyfikaty i autoryzacje

Już od ponad 17 lat oferuję swe usługi jako trener oprogramowania Adobe. Moja praca została wyróżniona licznymi certyfikatami oraz trenerską Autoryzacją Adobe, zaś potwierdzeniem moich kompetencji są liczne certyfikaty:

R

Adobe Certified Expert

Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, Flash

R

Adobe Certified Instructor

Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, Flash

R

Adobe Certified Web Specialist

W zakresie HTML5 i CSS

Ponad 17 lat doświadczenia

Ponad 2200 zadowolonych Klientów

Ponad 450 firm i instytucji

Ponad 10 lat jako trener Adobe

Paweł Zakrzewski - publikacje Adobe

Publikacje Adobe – Paweł Zakrzewski

Informacje o szkoleniach Adobe

Potrzebujesz podejść do pracy zadaniowo i nauczyć się tworzyć konkretne formy? Nic prostszego – wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań

W każdym przypadku zakres, czas trwania i poziom szkolenia dostosowany jest do konkretnego zapytania Klienta. Koszty zajęć zależne są od liczby uczestników, poziomu zaawansowania oraz czasu trwania zajęć.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do zadawania pytań na moim Facebooku. Tu możesz zapytać się o każdy detal odnośnie zajęć. Także tu możesz zobaczyć filmy instruktażowe oraz przykłady prac uczestników zajęć.

Odwiedź mnie na Facebooku >>

j

Szkolenia indywidualne

Intensywne, wymagające jednak bardzo efektywne zajęcia szkoleniowe typu Jeden na Jeden. Trener i słuchacz to najbardziej zaawansowana forma nauki oprogramowania Adobe.

Zobacz więcej >>

k

Szkolenia dla firm i instytucji

Szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania pracowników. Zajęcia w zamkniętej grupie pozwalają na realizowanie tematyki najbardziej efektywnej dla każdej firmy lub instytucji.

Zobacz więcej >>

l

Szkolenia na zamówienie

Nie masz pewności, jakiego szkolenia potrzebujesz? Masz ochotę połączyć kilka wydawałoby się różnych zagadnień. Wybierz szkolenie na zamówienie a zakres i poziom dostosujemy do Ciebie.

Zobacz więcej >>

R

Adobe InDesign

Tworzenie różnorodnych prac i publikacji

Zobacz więcej >>

R

Adobe Photoshop

Korekta i montaż zdjęć

Zobacz więcej >>

R

Adobe Illustrator

Tworzenie ikon, znaków i innych elementów graficznych

Zobacz więcej >>

R

Adobe Animate

Tworzenie interaktywnych animacji HTML5

Zobacz więcej >>

R

Adobe Dreamweaver i tworzenie stron WWW

Adobe Dreamweaver

Zobacz więcej >>

R

DTP i przygotowanie do druku

Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat i Bridge

Zobacz więcej >>

Kompendium DTP

Najnowsze wydanie mojej książki nakładem wydawnictwa Helion ukazało się niedawno w sprzedaży. Kompendium DTP to w moim przekonaniu niezwykle pomocny podręcznik do nauki pracy z programami graficznymi firmy Adobe. Z założenia książka ta dedykowana jest wszystkim ,k którzy rozpoczynają pracę z oprogramowaniem Adobe ale także tym, którzy pracują w świecie DTP już od jakiegoś czasu.

Znajdziemy tu wiele porad, przykładów i technik pracy, które mogą zaskoczyć niejednego doświadczonego użytkownika.

Najnowsza wersja książki obejmuje treścią nie tylko najnowsze wersje pakietu Adobe CC ale wspomina także o dodatkowych usługach, jakie oferuje nam Creative Cloud.

Kup teraz

Adobe InDesign

Wideokurs dla Wydawnictwa Helion / Videopoint

Program Adobe InDesign to niezwykle proste narzędzie, które pozwala nam z łatwością przygotować dowolny typ publikacji do druku czy prezentacji na urządzeniu mobilnym. Niezależnie czy chcemy przygotować plakat, okładkę, reklamę czy złożyć artykuł prasowy narzędzia programu pozwalają nam szybko wykonać to zadanie. Szkolenie wykorzystuje to niezbędną wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim praktyczne przykłady, które pozwolą na zrozumienie zasad składu wielu przykładowych publikacji.

Co niezwykle ważne, dzięki stosowaniu praktycznych technik, skrótów klawiaturowych oraz powtarzaniu typowych zadań, nauka z tym wideokursem stanie się po prostu przyjemnością.

Kup teraz

Adobe InDesign - II

Wideokurs Adobe InDesign II przygotowany dla wydawnictwa Helion / Videopoint

Szkolenie dotyczące programu Adobe InDesign na poziomie zaawansowanym pozwala przejść w zupełnie inny wymiar pracy z programem. Poznajemy zasady automatycznej pracy, automatycznego formatowania i zaawansowanych sposobów wykorzystania dostępnych narzędzie. W rezultacie, przy odrobinie wprawy możemy znacząco przyspieszyć i co ważne w znacznym stopniu zautomatyzować formatowanie i skład popularnych treści.

Dzięki użyciu zaawansowanych opcji stylów akapitowych, stylów komórek, tabel i obiektów praca z InDesign staje się nie tylko przyjemna ale i fascynująca.

Kup teraz

Adobe InDesign - Tworzenie dokumentów elektronicznych

Wideokurs Adobe InDesign – Tworzenie dokumentów elektronicznych przygotowany dla wydawnictwa Helion / Videopoint

W trakcie szkolenia Adobe InDesign CC. Skład dokumentów elektronicznych. Kurs video opanujesz szereg ciekawych i powszechnie mniej znanych umiejętności, jakie oferuje Adobe InDesign w zakresie składu różnego typu dokumentów interaktywnych. Rozgryziesz zasady tworzenia przycisków ekranowych, różnego typu galerii i zaanimujesz elementy Twoich publikacji.

Wykorzystując narzędzia programu, stworzysz dokumenty elektroniczne PDF, które będą zawierać nie tylko interaktywną treść, ale także formularze, animacje SWF oraz filmy video. Poznasz metody przekształcania animacji ePub w HTML5 i osadzisz efekty swoich prac na stronie internetowej.

Z ostatniej części kursu dowiesz się, jak przygotować publikację, by była bez problemów dostępna w internecie dla wszystkich rodzajów urządzeń: komputerów, tabletów i smartfonów. A wszystko to wykonasz w niezwykle łatwym i przyjaznym środowisku Adobe InDesign.

Kup teraz