Szkolenia Adobe dla firm

Szkolenia Adobe dla firm i instytucji

Swoją ofertę Szkoleń Adobe dla firm opracowałem przede wszystkim dla firm i instytucji, które chciałby rozwijać umiejętności swoich pracowników. W ten sposób jestem w stanie przygotować starannie dobraną ofertę szkoleniową dla każdej firmy o niemal dowolnym poziomie zaawansowania.

Szkolenia Adobe dla każdego

Niezależnie od tego czy pracownik dopiero rozpoczyna pracę na nowym stanowisku czy też od lat wykonuje swoje codzienne zadania dzięki ofercie szkoleń Adobe dla firm jestem w stanie przygotować ofertę, która w rezultacie realizacji pozwoli podnieść jakość i wydajność pracy w każdej firmie.

Poznaj nowe narzędzia Adobe Creative Cloud

Świat i narzędzia pracy rozwijają się stale zaś w toku codziennych obowiązków firmowych znakomita większość pracowników po prostu nie ma wolnej chwili by poznać nowe możliwości, jakie oferuje nam pakiet Adobe Creative Cloud czy też inne specjalistyczne oprogramowanie. I właśnie ten fakt jest dla mnie źródłem opracowania serii szkoleń Adobe dla firm i instytucji.

Idealnie dopasowane zajęcia

Aby nie dopuścić by pracownicy pozostali w tyle za konkurencją warto zainwestować w odpowiednio dopasowane zajęcia szkoleniowe, które pozwolą być na bieżąco z rozwojem oprogramowania i technologii. I taką właśnie starannie dopracowaną ofertę chciałbym w tym miejscu zaproponować.

Sam wybierz odpowiednią tematykę

Jeśli tylko uważasz, że niezbędne są dodatkowe zajęcia dotyczące konkretnego programu, techniki pracy, wybranego zagadnienia czy też po prostu specjalistyczna wiedza z określonej dziedziny oprogramowania Adobe skontaktuj się ze mną a spróbuję opracować szczegółową ofertę uwzględniając poziom, możliwości, czas i pracowników i firmy.

Miejsce szkolenia

W przypadku szkoleń indywidualnych, szkoleń dla firm oraz instytucji wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie lub miejscu wskazanym przez zamawiającego. Jeśli masz potrzebę by zajęcia odbywały się w innej lokalizacji – proszę o kontakt a z pewnością uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

j

Szkolenia indywidualne

Intensywne, wymagające jednak bardzo efektywne zajęcia szkoleniowe typu Jeden na Jeden. Trener i słuchacz to najbardziej zaawansowana forma nauki oprogramowania Adobe.

Zobacz więcej >>

k

Szkolenia dla firm i instytucji

Szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania pracowników. Zajęcia w zamkniętej grupie pozwalają na realizowanie tematyki najbardziej efektywnej dla każdej firmy lub instytucji.

Zobacz więcej >>

l

Szkolenia na zamówienie

Nie masz pewności, jakiego szkolenia potrzebujesz? Masz ochotę połączyć kilka wydawałoby się różnych zagadnień. Wybierz szkolenie na zamówienie a zakres i poziom dostosujemy do Ciebie.

Zobacz więcej >>

R

Adobe InDesign

Tworzenie różnorodnych prac i publikacji

Zobacz więcej >>

R

Adobe Photoshop

Korekta i montaż zdjęć

Zobacz więcej >>

R

Adobe Illustrator

Tworzenie ikon, znaków i innych elementów graficznych

Zobacz więcej >>

R

Adobe Animate

Tworzenie interaktywnych animacji HTML5

Zobacz więcej >>

R

Adobe Dreamweaver i tworzenie stron WWW

Adobe Dreamweaver

Zobacz więcej >>

R

DTP i przygotowanie do druku

Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat i Bridge

Zobacz więcej >>