Szkolenia Adobe na zamówienie

Sam decydujesz o zakresie, treści i czasie szkolenia

Szkolenia Adobe na zamówienie

Jeśli żadne ze standardowych szkoleń nie odpowiada Twoim potrzebom rozważ możliwość przygotowania zajęć specjalistycznych o dowolnym zakresie oraz poziomie zaawansowania. W ten sposób masz pewność, że Ty li/lub Twoi pracownicy otrzymają naprawdę wartościowe zajęcia, które pozwolą im w krótkim czasie przejść na wyższy poziom pracy.

Sam decydujesz o zakresie

Dzięki określeniu swych sprecyzowanych potrzeb dajesz możliwość opracowania szkolenia „szytego na miarę”. Sam decydujesz o czasie trwania, zakresie tematycznym, wersji językowej czy nawet wykorzystanej wersji programów czy także platformie sprzętowej.

Miejsce szkolenia

W przypadku szkoleń indywidualnych, szkoleń dla firm oraz instytucji wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie lub miejscu wskazanym przez zamawiającego. Jeśli masz potrzebę by zajęcia odbywały się w innej lokalizacji – proszę o kontakt a z pewnością uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

j

Szkolenia indywidualne

Intensywne, wymagające jednak bardzo efektywne zajęcia szkoleniowe typu Jeden na Jeden. Trener i słuchacz to najbardziej zaawansowana forma nauki oprogramowania Adobe.

Zobacz więcej >>

k

Szkolenia dla firm i instytucji

Szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania pracowników. Zajęcia w zamkniętej grupie pozwalają na realizowanie tematyki najbardziej efektywnej dla każdej firmy lub instytucji.

Zobacz więcej >>

l

Szkolenia na zamówienie

Nie masz pewności, jakiego szkolenia potrzebujesz? Masz ochotę połączyć kilka wydawałoby się różnych zagadnień. Wybierz szkolenie na zamówienie a zakres i poziom dostosujemy do Ciebie.

Zobacz więcej >>

R

Adobe InDesign

Tworzenie różnorodnych prac i publikacji

Zobacz więcej >>

R

Adobe Photoshop

Korekta i montaż zdjęć

Zobacz więcej >>

R

Adobe Illustrator

Tworzenie ikon, znaków i innych elementów graficznych

Zobacz więcej >>

R

Adobe Animate

Tworzenie interaktywnych animacji HTML5

Zobacz więcej >>

R

Adobe Dreamweaver i tworzenie stron WWW

Adobe Dreamweaver

Zobacz więcej >>

R

DTP i przygotowanie do druku

Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat i Bridge

Zobacz więcej >>