Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/users/g-media/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/users/g-media/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/g-media/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Tworzenie stron WWW, reklam i animacji

Tworzenie stron WWW, reklam i animacji

Już od wielu lat specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych, banerów, folderów, plakatów i innych form reklamowych zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Jestem w stanie przygotować większość typowych prac do druku a także prezentowanych w mediach elektronicznych.
W swej pracy korzystam z doskonałych narzędzi firmy Adobe, co pozwala mi wykonywać moją pracę na najwyższym poziomie.
Jeśli tylko potrzebujesz baner internetowy, nową stronę WWW, animację czy też inną formę reklamy służę pomocą i chętnie rozwiąże Twoje problemy.
j

Szkolenia indywidualne

Intensywne, wymagające jednak bardzo efektywne zajęcia szkoleniowe typu Jeden na Jeden. Trener i słuchacz to najbardziej zaawansowana forma nauki oprogramowania Adobe.

Zobacz więcej >>

k

Szkolenia dla firm i instytucji

Szkolenia dostosowane do poziomu zaawansowania pracowników. Zajęcia w zamkniętej grupie pozwalają na realizowanie tematyki najbardziej efektywnej dla każdej firmy lub instytucji.

Zobacz więcej >>

l

Szkolenia na zamówienie

Nie masz pewności, jakiego szkolenia potrzebujesz? Masz ochotę połączyć kilka wydawałoby się różnych zagadnień. Wybierz szkolenie na zamówienie a zakres i poziom dostosujemy do Ciebie.

Zobacz więcej >>